Doradca handlowy

MIEJSCE PRACY:
– Siedziba Legnica,
– Oddział Marcinowice,
– Oddział Lipno.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Poszukiwanie i obsługa nowych klientów na powierzonym terenie,
• Obsługa i rozwijanie relacji ze stałymi klientami,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Doradztwo techniczne w zakresie sprzedażowych maszyn,
• Przygotowanie ofert,
• Raportowanie dnia pracy,
• Udział w szkoleniach, targach oraz pokazach maszyn z sieci Agro

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B,
• Efektywne komunikowanie się,
• Dobra organizacja czasu pracy,
• Umiejętność samo motywowania się w realizacji celów,
• Zaangażowanie i energia do działania,
• Doświadczenie na stanowisku handlowym mile widziane.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Samochód służbowy oraz laptop,
• Atrakcyjną prowizję uzależnioną od osiągnięcia wyników sprzedaży,
• Szkolenia produktowe w kraju i za granicą,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@agrohandel.com.pl

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu
takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

30

LAT DOŚWIADCZENIA

3

ODDZIAŁY W POLSCE

1500

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

45

FIRM PARTNERSKICH

Agrohandel - od 30 lat zapewniamy kompleksowe wsparcie dla rolnictwa

Posiadamy w sprzedaży maszyny i urządzenia rolnicze oraz budowlane nowe jak i używane. Nasz profesjonalny serwis zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, szeroką gamę części zamiennych oryginalnych i zamienników do wszystkich wiodących marek na rynku.

Działamy na każdym polu. Poza doradztwem, sprzedażą i serwisem oferujemy wynajem maszyn rolniczych. Usługa najmu zapewnia korzystanie z profesjonalnego sprzętu bez konieczności zakupu.
Oprócz najmu świadczymy usługi rolnicze. Nasza flota utrzymywana jest na wysokim poziomie technicznym i technologicznym, obsługiwana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
Oferujemy również dogodne systemy finansowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nasi partnerzy